AKTUALNOŚCI

OSTATNIE WPISY / AKTUALNOŚCI
 

III Wigilijna Piątka🎅oraz Nordic Walking

22 listopada on Aktualne, biegwigilijny  

🎄Przed nami już III Wigilijna Piątka🎅
Już 16 grudnia chcemy spotkać się z Wami przy wspólnym wigilijnym stole. Tak jak w latach poprzednich na sportowo i we wspólnym gronie będziemy przygotowywać się do świąt. Tradycyjnie nad zalewem na Borkach zorganizowana będzie trasa na 5 kilometrów. Warto zaznaczyć, że w tym roku wydarzenie organizujemy wspólnie ze stowarzyszeniem Stowarzyszenie Street Run Radom.
Zgłoszenia internetowe (40 zł) do 14 grudnia. Potem będzie można zapisać się w dniu imprezy w Biurze Zawodów. Na ulgę 50 proc w opłatach mogą liczyć członkowie stowarzyszeń Biegiem Radom i Street Run Radom.
📌Ponadto do kupienia będą okolicznościowe, świąteczne koszulki oraz czapeczki (zobacz grafikę poniżej).
---
‼️Wsłuchując się w potrzeby naszych biegaczy informujemy, że 16 grudnia odbędzie się nie tylko Wigilijna Piątka, ale również świąteczny marsz 𝗡𝗼𝗿𝗱𝗶𝗰 𝗪𝗮𝗹𝗸𝗶𝗻𝗴 na dystansie 2,5 kilometra. Będzie to symboliczne kółeczko wokół zalewu na Borkach. Wiemy, że nie wszyscy tego dnia chcą biegać, ale sporo "kijkarzy" chce aktywnie spędzić z nami ten świątecznych dzień. Cały czas trwają zapisy, regulamin jest już dostępny. Serdecznie zapraszamy! 😉👏
ZAPISY I REGULAMIN POD LINKIEM ---->>> https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/iii-wigilijna-pitka

Brak komentarzy

Napisz komentarz
  • NASI PARTNERZY i FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE


                        Biuro Radom